products

فیلتر خنک کننده با کارآیی بالا فیلتر خنک کننده برای نیروگاه

اطلاعات پایه
محل منبع: شانگهای
نام تجاری: LIVIC
گواهی: ISO9001/SGS
شماره مدل: GFK
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: پلیوود
زمان تحویل: 60 روز کاری
قابلیت ارائه: 100 پوند در سال
اطلاعات تکمیلی
مسکن مواد مواد شیمیائی: CS / 316L / 2205 Duplex SS درجه فيلتراسيون: 15-300 میکرون
مایعات قابل استفاده: آب دریا، آب شور، آب شیرین، آب خام دیگر است دامنه محدوده: 50-3000 متر مکعب در ساعت
سایز ورودی و خروجی: DN80-DN600 طراحی استاندارد STANDARD: 1.0MPa

توضیحات محصول

فیلتر فاضلاب اتوماتیک برای فیلتر تصفیه آب گلستانه GFK Series

شرح

فیلتر اتوماتیک خود فیلتر تمیز کردن سری GFK فیلتر مخصوص با کارایی بالا توسط LIVIC برای فیلتراسیون آب باطری است که دارای 25 میکرون یا 40 میکرومتر است. فیلتر خودکار خود تمیز کردن می تواند به طور موثر حذف جامدات معلق، رسوب و پلانکتون از آب. این کلید برای حفظ عملکرد سیستم ضد عفونی است. فیلتر خودکار خود تمیز کننده سری GFK مطابق با نیازهای مورد نیاز آزمون IMO و USCG تاییدیه نوع تایید شده است.

فیلتر خودکار خود تمیز می کند و صفحه فیلتر را با اصل کارآمد و پایدار مکش ناپذیری پشت سر هم شستشو می کند. این می تواند کارایی عملکرد خود تمیز کردن خود را حفظ و به طور مداوم با یک فیلتر تک کار می کنند. شستشوی پشت فرآیند تصفیه آب را متوقف نمی کند. با استفاده از طراحی نوآورانه LIVIC، فیلتر خود تمیز GFK برای انواع مختلف آب از جمله آب خام جهانی است. این می تواند برای مدت طولانی بدون خرابی و نگهداری اجرا شود. فیلتر تمیزکننده سری GFK، سطح استاندارد بین المللی را در استاندارد طراحی محصول، عملکرد و کیفیت اجرا می کند، که مطابق با نیازهای شدید کاربران نهایی است.

آب به داخل صفحه از داخل ورودی فیلتر جریان می یابد، از طریق صفحه نمایش می رود و از خروجی جریان می یابد. ذرات ناخالصی توسط صفحه مش مسدود می شوند. پس از انباشت ذرات بیشتر، افت فشار تصفیه به مقدار پیش تعیین شده (معمولا 50 کیلو بایت) افزایش می یابد. سیستم کنترل توالی های تمیز را منجر می شود. سوپاپ سوپاپ A و سوپاپ اضطراری سوپاپ را باز کنید. موتور دنده یک اسکنر متقاطع را در همان زمان درایو می کند. لوله دوشاخه بازگشتی به صورت اسپری حرکت می کند و صفحه را در داخل با نازل مکش پاک می کند. از آنجا که سوپاپ سوپاپ A باز می شود، فشار دیفرانسیل در موقعیتی قرار می گیرد که نازل گروه A با صفحه نمایش تماس می گیرد. فشار دیفرانسیل = فشار خروجی - خروجی جریان برگشتی. فشار. جریان معکوس فیلترینت خارج از صفحه عبور می کند و به داخل گروه N تزریق مکش وارد می شود. ناخالصی ها و ذرات در سطح داخلی توسط جریان معکوس جریان می یابد و ظرفیت فیلتراسیون فیلتر صفحه بازسازی می شود. پس از آنکه همه قسمت های صفحه نمایش اسکن شده و توسط نازل های مکش تمیز می شوند، یک چرخه بازگشت دوباره به آن خاتمه می یابد. در جریان بازگشت دوباره، فیلتراسیون ادامه می یابد و فقط نوسانات بسیار کم جریان جریان و فشار خروجی اتفاق می افتد.

پس از مدت زمان یک بار، عملکرد بزرگنمایی ذرات بزرگ را با زمان زمان شروع کنید. سوپاپ سوپاپ را سوپاپ کنید سوپاپ سوپاپ باز و بسته باز کنید. موتور دنده سوپاپ مکش گروه B را برای جلوگیری از انقباض ذرات بزرگ که توسط گروه A سوپاپ مکش حذف می شوند را از بین می برد، که از سوء عملکرد ناشی از انبوه ذرات بزرگ برای مدت زمان طولانی.

اسکن نازل اسکن اسکن پشت فاضلاب

فیلتر اتوماتیک تمیز کننده سری GFK پاک کردن و بازسازی صفحه با استفاده از اسلایس مکش پینک اصل کار. فقط کمتر از 0.1٪ منطقه کوچک فیلتر است که در طول تمیز کردن دوباره شسته شده است. بنابراین صفحه را می توان با جریان معکوس با سرعت بسیار بالا تمیز کرد و 100 سطح را می توان کارآمد و یکنواخت تمیز کرد. نوسان فشار خروجی بسیار کم است و پسماندهای پسزمینه بسیار کم است. برخی از فیلترهای نوع اتوماتیک شمع دارای عقب ماندگی گوشه های جدی می باشند، هنگام فیلتر کردن آب آشامیدنی و حتی گاهی اوقات به کار خود ادامه می دهند.
فرایند ضد خوردگی سطح داخلی

فیلترهای خودکار خود تمیز کننده سری GFK دارای دو نوع طراحی مقاوم در برابر آب دریا، فولاد کربنی با پوشش لاستیکی و فولاد کربن با پوشش Rilsan است که می تواند نیاز به فیلتراسیون طولانی مدت آب دریا را تامین کند. مشتریان با نیاز بالاتر می توانند مسکن فیلتر شده از فولاد ضد زنگ دوبلکس 2205 را انتخاب کنند.

مشخصات فنی:

حداقل فشار کاری 0.2MPa، 0.16MPa (با پمپ خنک کننده کمکی)
مایع برگشت مایع آب پاک شده
اصل کار فیلتر یکپارچه فیلتر مستمر، بازگشت خودکار فلاشینگ
دماي طراحي 0-50 ℃
چرخه Back-flushing فشار دیفرانسیل 50 کیلو بایت و زمان
ابزار فشار دیفرانسیل فرستنده فشار دیفرانسیل هوشمند
جهت نصب افقی یا عمودی
ورودی و خروجی استاندارد ANSI فلنج CLASS150 / DIN فلنج PN10
مسکن ماده مرطوب CS / 316L / 2205 Duplex SS
مواد فیلتر فیلتر 316L / 904L
قسمت داخلی داخلی PTFE / POM / 316L
ضد خوردگی فولاد کربن پوشش لمینت / پوشش Rilsan
مواد مهر و موم NBR
سوپاپ سوپاپ دریچه پروانه پنوماتیک
تامین تسهیلات 380V / AC، 0.4-0.6MPa هوای فشرده خشک و خشک
طراحی سفارشی طراحی اثبات انفجار شامل ابزار و سیستم کنترل است

برنامه های کاربردی:

■ زمینه های کاربردی: آب گلاب، آب دریا، آب شور، آب شیرین، سیستم های تصفیه آب، درمان آب خالص، سیستم های تصفیه آب، سیستم های خنک کننده گردش، فولاد، کاغذ و پالپ، معدن، پتروشیمی، فلزکاری، امکانات شهری و غیره ..

■ مناسب مایع: آب دریا، آب های زیرزمینی، آب دریا، آب دریاچه، آب مخزن، آب دریاچه، آب خنک، آب سرد، آب اسپری آب بالا و پایین فشار، آب تزریق، آب مبدل حرارتی، آب بند، آب خنک کننده، آب خنک، گردش آب فرایند آب، ماشینکاری خنک کننده، تمیز کردن، تمیز کردن آب.

اطلاعات تماس
Mr. Sun